1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Zoja 62

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 11:03   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Berta, słoneczko, polecamy się na przyszłość, prawda Justynko?

[ Dodano: 2011-10-06, 11:07 ]
I dziewczyny, jestem w fan klubie księżnej Alby!
Ta potrafi żyć! :-D
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Zoja 62

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 11:01   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
A tak w ogóle wyczytałam teraz na Gazecie myśl Jobsa, pod którą się podpisuję rękami i nogami:


'Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny, wewnętrzny głos. I najważniejsze - miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją''.


Uff, do mnie bardzo przemawia.
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Zoja 62

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 10:54   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Berta....a tak serio |uscisk|
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Zoja 62

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 10:25   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Berta......a kopniaka chcesz? Co to za jakieś głupawe myśli?

Ja stosuję filozofię mamusi Pawlaka ...." był czas przywyknąć "
Jest jak jest i na to nie mam wpływu. Wpływ mam na moje myslenie. Tak jak pisze Justyna, trzeba żyć tu i teraz...a propos teraz - Justynko, mnie ścigają brudne okna ;) i też mi się nie chce.Pognam dzisiaj na spacer póki piękna pogoda, spotkam się z koleżanką - pewnie się zdrowo odrechoczemy, poczytam sobie bloga barbarelli....zupełnie nie nowotworowego....i nie mam zamiaru myśleć o chorobie!

Trzymajcie się kobitki...przecież żyjemy i tego się trzymajmy :-D
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Zoja 62

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-08, 14:50   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Art 73, nie tylko Ciebie szlag trafia. Ja też piszę z pozycji chorego...masz rację, czuję się tak, jak gdybym dostała wyrok w zawiasach, tylko nikt mi nie chce powiedzieć ile wynoszą te zawiasy.To, że się wściekasz, to normalny objaw, gorzej, gdybyś był wyprany z emocji.
Mnie to pierońskie raczysko bardzo zmieniło. Całe życie byłam grzeczna, uważałam żeby przypadkiem nikomu nie sprawić przykrości, nie dotknąć, nie urazić. Chyba mi też przy naświetlaniach mózg przypalili, nie mam cierpca na głupotę, walę ludziom w oczy to, co o nich myślę, potrafiłam powiedzieć sąsiadce, że jest głupia....wcześniej to mi nigdy nie zdarzało! Pomyśl, co czuje Twój Tata!
Wściekaj się dalej...masz prawo!
Forum jest potrzebne i to bardzo. Jak czytam, co przechodzą inni jest mi o wiele łatwiej, mam świadomość, że nie jestem sama.
To, że medycyna nie ma sposobu na raka....cóż, tego nie zmienimy, skoro świat stoi na głowie i waleczni chłopcy wolą wydawać ciężki szmal na broń i wojenki zamiast na badania....chyba tak jest od zawsze.
Ja mam czasami wrażenie, że jesteśmy marionetkami w rękach Szefa, który się nami bawi a nam zostaje tylko zachować się z godnością, nie będę rozpaczać, nie będę modlić się o cudowne uzdrowienie, bo to nie ma sensu.
Żyję tu i teraz, nie myślę co będzie jutro, bo inaczej trafiłabym do wariatkowa.
trzymaj się, bądź z Tatą i wściekaj się...masz takie prawo!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group